ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК

Середа, 24 Січ 2018, 10:30

Сектор з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Херсонській області

 

e-mail                     sectorkorupcii@ukr.net

адреса                    вулиця Потьомкінська (колишня вулиця К.Маркса), будинок 42/14, м. Херсон

Телефон              (0552) 492-050

 

Роз’яснення щодо звернень, які надсилають громадяни

електронною поштою

 

Шановний відвідувачу!

 

У разі, коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Головного територіального управління юстиції у Херсонській області, його структурних підрозділів (Управління державної реєстрації, відділи державної реєстрації актів цивільного стану, Управління державної виконавчої служби, відділи  державної виконавчої служби та інші), за наявності обгрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити про такі факти на «лінію довіри» електронною поштою на адресу:  sectorkorupcii@ukr.net.

Інформація на «лінію довіри» може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства буде підлягати розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його подання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Письмову інформацію про відомі факти порушення антикорупційного законодавства можна також надіслати поштою або подати особисто до Головного територіального управління юстиції у Херсонській області за адресою: вул. Потьомкінська (колишня К.Маркса), 42/14, м. Херсон.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Головного територіального управління юстиції у Херсонській області як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або інших заходів реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

ЕЛЕКТРОННА ФОРМА ЗВЕРНЕННЯ

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації