Головна » Uncategorized » ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК

ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК

Середа, 24 Січ 2018, 10:30

Сектор з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Херсонській області

 

e-mail                     sectorkorupcii@ukr.net

адреса                    вулиця Потьомкінська (колишня вулиця К.Маркса), будинок 42/14, м. Херсон

Телефон              (0552) 492-050

 

Роз’яснення щодо звернень, які надсилають громадяни

електронною поштою

 

Шановний відвідувачу!

 

У разі, коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Головного територіального управління юстиції у Херсонській області, його структурних підрозділів (Управління державної реєстрації, відділи державної реєстрації актів цивільного стану, Управління державної виконавчої служби, відділи  державної виконавчої служби та інші), за наявності обгрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити про такі факти на «лінію довіри» електронною поштою на адресу:  sectorkorupcii@ukr.net.

Інформація на «лінію довіри» може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства буде підлягати розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його подання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Письмову інформацію про відомі факти порушення антикорупційного законодавства можна також надіслати поштою або подати особисто до Головного територіального управління юстиції у Херсонській області за адресою: вул. Потьомкінська (колишня К.Маркса), 42/14, м. Херсон.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Головного територіального управління юстиції у Херсонській області як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або інших заходів реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

ЕЛЕКТРОННА ФОРМА ЗВЕРНЕННЯ