Знаємо та реалізовуємо свої права!

Понеділок, 11 Гру 2017, 15:26

08 грудня 2017 року заступник начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Олена Марчук провела інформаційну годину для учнів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 35 Херсонської міської ради.

Зустріч відбулась з метою узагальнення знання дітей про їхні права та виховування почуття власної гідності, пошану до законів України, уміння користуватися своїми правами, розвиток активної життєвої позиції.

«Основним міжнародним документом, який регулює питання прав дитини є Конвенція про права дитини від 20 листопада 1989року. В українському законодавстві основними правовими документами з цього питання є – Конституція України, Сімейний кодекс України, Закон України «Про охорону дитинства», Цивільний кодекс України», - розповіла учням Олена Вікторівна.

Аби закріпити набуті теоретичні знання, учні в ігровій формі виконували практичні завдання з переглядом тематичних відеоматеріалів.

Також представником Головного територіального управління юстиції у Херсонській області було проведено інформування викладацького складу школи щодо проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», в рамках якого розповсюджено інформаційні листівки та видання Міністерства юстиції України.

#МінЮст

#MinJust4U

#ЯМАЮПРАВО!

#ЯМП!

 

   

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації