Жителі Кочубеївки отримали правові консультації

П’ятниця, 15 Бер 2019, 14:35
 
 
Херсонська юстиція продовжує підвищувати рівень правової обізнаності мешканців області у рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».
Відбувся виїзд мобільної точки доступу до безоплатної правової допомоги до с. Кочубеївка Високопільського району. На базі сільської ради заступник начальника обласної виконавчої служби Роман Вакуленко провів прийом громадян. Найбільше мешканців цікавили питання щодо переоформлення земельного паю, отримання спадщини та стягнення заборгованості по аліментах. Усі бажаючі отримали відповіді на свої запитання та порядок подальших дій.
Разом з тим, з інформаційною кампанією #СтопБулінг познайомились учні 8 класу Кочубеївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Під час уроку дітям було поставлено питання: що можна вважати дружнім піддражнюванням, а що булінгом? Відповідь на це питання діти змогли надати не одразу, у нагоді стала практична вправа «Відрізни дружнє піддражнювання від булінгу», аби продемонструвати вагому різницю.
Жваве обговорення у дітей викликало питання як побороти булінг та як вирішити конфлікт, не допустити його подальшого розгортання та загострення. Спеціаліст юстиції поділився практичними навичками та теоретичними знаннями зі способів протидії булінгу а також наголосив, що при Головному територіальному управлінні юстиції діє «гаряча лінія» (099)3287515 (з 9 до 17 понеділок-п'ятниця) штабу із протидії булінгу до якого вони можуть звернутися за необхідністю.

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації