Захист прав дітей – спільними зусиллями

П’ятниця, 10 Сер 2018, 13:27

   

Питання налагодження взаємодії в напрямі виконання рішень про стягнення аліментів обговорили сьогодні в Головному територіальному управління юстиції у Херсонській області під час міжвідомчої наради з органами державної виконавчої служби, соціальної політики, фіскальної служби, національної поліції, прикордонної служби, органів прокуратури, судом і органами місцевого самоврядування.

Присутні проаналізували проблемні питання, з якими стикаються фахівці на місцях, зокрема у напрямі реалізації обмежень права боржника на керування транспортними засобами та користування зброєю. А також визначили шляхи покращення ефективності спільної роботи відомств.

Також говорили про впровадження другого пакету Закону #ЧужихДітейНеБуває, що вступає в силу з 29 серпня 2018 року. Зміни передбачені зазначеним законом ще більше посилять відповідальність осіб, які ухиляються від сплати аліментів. На боржників очікує збільшення розміру виплат у разі тривалої несплати заборгованості, нове покарання у вигляді недопущення до керівних посад на державній службі і до участі у виборах і, навіть, кримінальна відповідальність із позбавленням волі до 2-х років, якщо боржник з аліментів ухиляється від суспільно корисних робіт.

У Херсоні досі не визначений перелік підприємств, на яких неплатники аліментів зможуть виконувати суспільно корисні роботи. Загалом, по області, вже винесено 111 подібних постанов. До робіт приступило лише 42 людини.

 

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації