Затверджено зразок та опис сертифіката про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації.

Середа, 09 Січ 2019, 11:26

           До уваги суб’єктів державної реєстрації!

           Наказом Міністерства юстиції України від 29 грудня 2018 року №4145/5 затверджено зразок та опис сертифіката про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації.

            Відповідно до п. 16 Порядку реалізації експериментального проекту з організації визначення професійної компетентності осіб, які мають намір здійснювати функції державного реєстратора прав на нерухоме майно та/або державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, особи, які правильно відповіли на 75 % тестових завдань, вважаються такими, що успішно пройшли автоматизоване анонімне тестування. Таким особам видається сертифікат про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації, зразок та опис якого затверджуються Мін'юстом.

           Такий сертифікат є обов'язковим документом для призначення особи на відповідну посаду /укладення трудового договору із суб'єктом державної реєстрації з метою виконання функції державних реєстраторів, а також для відновлення державному реєстратору доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та/або Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

          Сертифікат про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації має вигляд аркуша формату А5 (210 х 148 мм), що виготовляється із спеціального тонованого паперу блакитного кольору.

           Текст друкується українською мовою.

 

Наказ Міністерства юстиції України від 29 грудня 2018 року N 4145/5, зареєстрований Міністерством юстиції України 29 грудня 2018 р. за N 1519/32971 "Про затвердження зразка та опису сертифіката про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації"  (опублікований в Офіційному віснику України N 1 від 02.01.2019)

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації