Головна » Новини > » Засідання регіонального відділення Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Засідання регіонального відділення Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Четвер, 17 Гру 2015, 16:13

17 грудня 2015 року у приміщенні Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки відбулося засідання Регіонального відділення Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області, до складу якого входять представники судів м. Херсона та Херсонської області, пенітенціарної служби України, Управління Міністерства внутрішніх справ, обласної державної адміністрації та інших державних органів.

 

Головуючий засідання, Олег Предместніков, розкрив основні завдання регіонального відділення Секретаріату урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, висвітлив питання оптимізації роботи та перспектив співпраці державних органів з питань, що пов’язані з діяльністю відділення.

 

 

Завідувач сектору судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції Наталя Осадчук підвела підсумки роботи регіонального відділення за 2015 рік, описала механізм виконання доручень Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини.

 

 

Спеціаліст відділу відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Тетяна Пісоцька розповіла про проведені регіональним відділенням у 2015 році правоосвітні заходи та заходи, що плануються на 2016 рік.

 

Закриваючи засідання, Олег Предместніков подякував усім присутнім членам регіонального відділення Секретаріату урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини та висловив надію на плідну співпрацю державних органів у сфері захисту прав людини.