Головна » Виконавча служба » Закон #ЧужихДітейНеБуває в дії! Після заборони виїзду за кордон неплатники алліментів  сплачують багаторічні борги

Закон #ЧужихДітейНеБуває в дії! Після заборони виїзду за кордон неплатники алліментів  сплачують багаторічні борги

Понеділок, 03 Вер 2018, 16:09

Житель Нової Каховки з 2002 року мав сплачувати аліменти на утримання власного сина, доки дитина не стане повнолітньою. Хлопцю Владиславу вже 19 років, а рідний батько заборгував йому вже майже 67 тисяч гривень. Чоловік офіційних доходів не мав, проте постійно виїжджав за кордон на заробітки. У рамках дії пакету законів #ЧужихДітейНеБуває, державні виконавці винесли постанови про обмеження права виїзду за кордон, керування транспортним засобом та користуванні зброєю. І внесли чоловіка до Єдиного реєстру боржників. Результат не змусив себе довго чекати – несумлінний батько повністю сплатив борг перед власним сином. А у Великоолександрівському районі батько майже нічого не платив рідній доньці Аліні протягом 6 років. І постійно казав, що немає коштів, аби платити аліменти. За цей час у нього накопичився борг більше 61 тисячі гривень. Чоловік також збирався на заробітки за кордон. Проте виїхати не зміг – бо державні виконавці винесли постанови про обмеження права виїзду за кордон, керування транспортним засобом та користуванні зброєю. Наступного дня після цього чоловік сплатив все до копійки.

«Нагадаю, що з 29 серпня вступив в дію другий пакет Законів #ЧужихДітейНеБуває, яким передбачено: накладення додаткових штрафів на суму боргу по аліментах, спрощення процедури виїзду за кордон з тим із батьків, з ким проживає дитина, вдосконалення порядку побачень з дитиною того з батьків, хто з нею не проживає, обмеження щодо перебування боржників на державній службі, кримінальна відповідальність за ухилення від суспільно корисних робіт у вигляді позбавлення волі до 2 років, податкові пільги для сумлінних батьків, які витрачають додаткові кошти на гуртки, навчання, спортивні секції і духовний розвиток дитини тощо» – зазначив керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.