Головна » Виконавча служба » За 10 місяців поточного року на Херсонщині стягнуто 1,9 млн. грн боргів по зарплаті. 

За 10 місяців поточного року на Херсонщині стягнуто 1,9 млн. грн боргів по зарплаті. 

П’ятниця, 09 Лис 2018, 15:30


Про це під час прес-конференції розповів заступник начальника Головного територіального управління з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Ярослав Тюпляєв. 
Так, станом на 1 листопада 2018 року в провадженні державних виконавців територіальних відділів державної виконавчої служби Херсонської області на примусовому виконанні перебувало 425 виконавчих документів про стягнення заборгованості по заробітній платі (та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами) на загальну суму майже 12,9 млн. грн.
Завершено у 2018 році – 122 провадження на суму 3,5 млн. грн. Фактично виконано – 79 виконавчих провадження на загальну суму 1,5 млн грн. Всього стягнуто у звітному періоді 1,9 млн. грн. 
Станом на 1 листопада поточного року залишок складає 303 виконавчих провадження на суму 8,8 млн. грн., з них зупинено 88 на суму 2,7 млн. грн.
На кінець звітного періоду найбільшу заборгованість по заробітній платі мають такі підприємства:

1. ДП “Новотроїцький елеватор” 3 142 304 
2. ДП “Центральне конструкторське бюро “Ізумруд” 2 888 415 
3. ПП “Лартіс” 537 741

Ярослав Тюпляєв навів декілька позитивних прикладів виконання виконавчих документів про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами протягом жовтня, зокрема:
Корабельним районним відділом державної виконавчої служби під час виконання виконавчих проваджень про стягнення заборгованості по заробітній платі з ДАК «Херсон-Авіа» частково стягнуто борг у розмірі 89 687,94 грн., які списано з арештованого рахунку боржника та які надійшли від реалізації арештованого майна. 
Також, під час виконання виконавчих документів про стягнення заборгованості з ПАТ «Херсонський завод карданних валів» Корабельним районним відділом ДВС частково стягнуто кошти у розмірі 10 497,50 грн., які надійшли від реалізації майна.
На депозитний рахунок відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Херсонській області від реалізації арештованого майна надійшла сума у розмірі 74 461 грн., стягнута з ТОВ «Квіти Херсона».
У Каховському міськрайонному відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Херсонській області перебувало виконавче провадження про стягнення заборгованості по заробітній платі з ТОВ «Юність». З арештованих рахунків боржника списано кошти у розмірі 54 958,70 грн.