Юстимчик і Юстинка завітали до Школи гуманітарної праці.

Четвер, 06 Гру 2018, 10:11

Напередодні Дня прав людини герої юстиції Юстимчик разом із Юстинкою та котиком Ямпиком завітали до учнів 4 класу Школи гуманітарної праці.
Хлопчики та дівчатка дізнались про проект «Я МАЮ ПРАВО!», вони із задоволенням брали участь у всіх активностях. Діти наввипередки розміщували хмаринки на мапі прав людини і складали перелік правил поведінки у школі.
Під час гри із м’ячем школярі вчились розрізняти існуючі власні права від вигаданих, і дізнались чим саме права відрізняються від обов’язків.
Юстимчик і Юстинка обговорили із дітьми таке явище як булінг. Хлопчики і дівчатка заявили, що нікого не можна ображати – ані людей, ані братів наших менших - і треба жити в злагоді один з одним.
Наприкінці уроку чотирикласники вивчили віршик про права дитини та руханку.
Юстимчик і Юстинка не могла залишити своїх нових друзів без подарунків! Тому кожен отримав спеціально розроблені Херсонською юстицією розмальовки на правову тематику, наліпки та закладки для книжок.
- Започаткований нами проект «Херсонська юстиція - дітям» працює по всій області. Спеціалісти управління відвідують школи навіть у найвіддаленіших районах . Наша мета – розповідати найменшим громадянам про такі серйозні речі, як права людини, булінг, доступною мовою. Адже виховання правосвідомих громадян починається змалечку. -зазначив керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації