Головна » Новини > » Юстиція Херсонщини нагадує: бути батьками – це нести відповідальність за виховання та розвиток своїх дітлахів.

Юстиція Херсонщини нагадує: бути батьками – це нести відповідальність за виховання та розвиток своїх дітлахів.

Середа, 17 Кві 2019, 15:33

На батьківські збори до Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №55 було запрошено спеціалістів обласної юстиції, аби розповісти про новели законодавства, що стосуються виховання дітей та взаємодії батьків та малечі.
Фахівці розповіли, що з прийняттям закону щодо протидії булінгу, саме батько й мати несуть відповідальність за погану поведінку дітей: за цькування учасників шкільного процесу дорослі мають дістати зі своєї кишені від 850 до 3400 грн штрафу, або відпрацювати від 20 годин до 1 місяця громадських робіт. Аби такого не сталося, потрібна профілактика. Важливо розуміти куди звертатися, якщо дитина стала жертвою булінгу:
 повідомити керівництво закладу, адже саме воно несе відповідальність за навмисне приховування факту цькування у школі;
 проінструктуйте дитину, кому варто довіритись та до кого звернутися за допомогою;
 написати заяву про факт цькування до відповідних органів.
Свою активну роботу продовжує штаб протидії булінгу при обласному управлінні юстиції, який спільно із іншими державними органами робить усе можливе, аби зупинити таке ганебне явище як булінг у шкільному середовищі.
Гаряча лінія штабу протидії булінгу при Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області: 099 328 75 15; з пн-пт з 9.00 до 17.00.