“Юстиція – випускнику-юристу”

Понеділок, 23 Жов 2017, 08:11

З метою залучення до професійної діяльності на державній службі професійно підготовлених, ініціативних молодих спеціалістів, представники Головного територіального управління юстиції у Херсонській області на базі Херсонського державного університету прийняли участь у професійно-орієнтаційному заході «Роботодавець - випускнику-юристу», до участі у якому були запрошені провідні підприємства та організації Херсонщини.

У ході заходу висвітлено вимоги до кандидатів та особливості працевлаштування на посади державної служби, умови праці, обсяги робіт, рівень заробітної плати, а також пропозиції щодо наявних вакантних місць для проходження навчальної та виробничої практики.

Зустріч пройшла у форматі відкритого спілкування роботодавців зі студентами старших курсів. Студенти Херсонського державного університету  отримали вичерпні відповіді на запитання, що стосувались можливості працевлаштування на державну службу в органи юстиції та особливості стажування громадян з числа молоді в органах юстиції.

Сьогодні молодь потребує реального орієнтиру серед джерел інформування щодо визначення першого робочого місця після закінчення навчального закладу. Тож сподіваємось, що проведений захід допоможе багатьом студентам зробити свій професійний вибір та успішно працевлаштуватися.

  

 

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації