Головна » Новини > » Юстиція та бібліотека – разом проти булінгу!

Юстиція та бібліотека – разом проти булінгу!

Середа, 06 Лют 2019, 16:24


На базі бібліотечної філії №5 для дітей команда Херсонської юстиції зустрілась із учнями 9-х класів Херсонської спеціалізованої школи №52.
Підлітки вже чули про це негативне явище: хтось з лекцій вчителів, хтось був свідком, а хтось опинявся і в епіцентрі подій. Незалежно від цього, усі діти одноголосно заявили, що «булити не круто». І людина доросла, яка має повагу до себе та оточуючих, ніколи не стане принижувати слабшого за себе. Укорінити саме таку позицію у юних головах допомогли різноманітні експерименти: правники показали, як реагує наше психічне здоров’я на знущання та насмішки, діти навчились бачити межу між дружнім піддражнюванням та образами, проаналізували чому хтось стає агресором, а хтось жертвою та знайшли багато корисних порад постраждалим від булерів.
Гасло інтерактивного уроку: «Зупинимо булінг разом!». І тепер воно доречне, як ніколи, адже нововведення та соціальні програми протидії боулінгу спрямовані на те, щоб жодна дитина не переживала такі події самостійно, а надихалася на боротьбу , та заручалася підтримкою тих, хто має змогу «простягнути руку».