Головна » Виконавча служба » Юстиція піклується про те, аби кожен працівник отримав чесно зароблені кошти

Юстиція піклується про те, аби кожен працівник отримав чесно зароблені кошти

Четвер, 07 Вер 2017, 13:36

Заступником начальника Новокаховського міського відділу державної виконавчої служби Краснопер Л.Ю.  виконано в повному обсязі судове рішення по справі, про стягнення з ТОВ «Компанія «Югтранс» на користь стягувача середнього заробітку за час затримки розрахунку по заробітні платі у розмірі 50021,55 грн.

Дане судове рішення винесено ще в 2013 році та неодноразово поверталося стягувачеві без виконання у зв’язку з відсутністю у боржника майна, на яке можливо звернути стягнення.

Боржник протягом тривалого часу ухилявся від сплати заборгованості, незважаючи на наявні арешти всіх рахунків підприємства, відкривав нові рахунки в банках, здійснював підприємницьку діяльність.

При повторному пред’явленні виконавчого документа до виконання, в ході проведення виконавчих дій державним виконавцем виявлено, що ТОВ «Компанія «Югтранс» здійснює пасажирські перевезення та щоденно вилучає готівку з кас автостанцій за продані пасажирам білети, при цьому самостійно заборгованість не сплачує. В серпні 2017 року державний виконавець звернувся  до суду з поданням про надання дозволу на вилучення готівкових коштів з кас автостанцій (автовокзалів) ТОВ «Херсонавтотранс», що належать боржнику. Ухвалою Новокаховського міського суду Херсонської області дане подання задоволено. На підставі вказаної ухвали державним виконавцем вилучено грошові кошти з автостанцій (автовокзалів) ТОВ «Херсонавтотранс» та перераховано на користь стягувача.

#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО
#МінЮст
#MinJust4U
#ПЕРЕМОГА

 

20170906_134842