Юстиція навчає як захистити себе та свої права

Четвер, 14 Гру 2017, 12:39

14 грудня 2017 року спеціалістами відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено правопросвітницький захід для учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №57 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Дітям в доступній для їх віку формі роз’яснено поняття «права людини», а також форми та механізми їх захисту. Учні детальніше дізнались про весь спектр прав якими вони володіють, згадали в яких нормативно-правових актах вони закріплені та органи, які покликані захищати їх.  Фахівці звернули увагу присутніх на те, що ніхто не може жорстоко і неправильно поводитись з людиною, тому що дотримання прав людини є головним критерієм сучасної демократичної правової держави.

Підводячи підсумки заходу, спеціалісти зазначили, що Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області відкрите для людей і кожен може звернутись за допомогою до його фахівців.

#МінЮст  #MinJust4U #ЯМАЮПРАВО! #ЯМП!

    

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації