Юристи Херсонщини отримали грамоти та подяки.

Понеділок, 08 Жов 2018, 16:33

Сьогодні, 8 жовтня, Україна відзначає День юриста. З нагоди свята у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша привітали херсонських правників.
Розпочалось свято не лише з виконання державного гімну. А й з особистого привітання з професійним святом юристів Херсонщини від Міністра юстиції України Павла Петренка.
- Відстояти законні інтереси, захистити права в суді, відновити справедливість - це робота юристів, людей, що представляють професію, престиж і відповідальність якої постійно росте зростає. Напевно, немає такої сфери діяльності, немає жодного підприємства або організації, які б зуміли обійтися без консультацій юриста. Праця правознавця завжди в пошані, вона визнана суспільством. У день вашого професійного свята прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, професійного відношення до справи та 100% дотримання букві закону. – звернувся з привітальним словом до усіх присутніх головний юрист області, керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.
Від нього за сумлінну працю юристи отримали подяки та грамоти.
Свій подарунок юристам, які працюють у різних сферах діяльності, зробив і творчий колектив театру – яскраві вокальні та хореографічні номери подарували усім присутнім святковий настрій.

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації