Головна » Новини > » "Ярмарок вакансій" від Херсонської юстиції

“Ярмарок вакансій” від Херсонської юстиції

П’ятниця, 13 Кві 2018, 14:32

Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області спільно з Херсонським обласним центром зайнятості 12 квітня 2018 року організували «Ярмарок вакансій».

Усі бажаючі мали змогу напряму поспілкуватись із потенційним роботодавцем, отримати відповіді на питання, що цікавлять.

Представники Херсонської юстиції детально розповіли про роботу підрозділів, про всі наявні вакансії, вимоги до кандидатів, порядок проведення конкурсних відборів. І закликали присутніх стати частиною великої команди Головного територіального управління юстиції в Херсонській області.

Олег Предместніков, перший заступник ГТУЮ у Херсонській області презентував структуру управління та переваги роботи на державній службі в органах юстиції.

Ярослав Тюпляєв, заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Херсонській області звернув увагу присутніх на організацію примусового виконання рішень,  повноваження державних виконавців, специфіку та перспективи цієї роботи, запропонував взяти участь у конкурсі, аби поповнити кадровий склад державних виконавців.

Тетяна Гладкова, заступник начальника відділу персоналу, ознайомила присутніх юристів-шукачів роботи з процедурою проведення конкурсу та подальшим механізмом призначення на посади державних службовців.

Аліна Новікова, заступник начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Херсонській області довела до відома про основні пілотні проекти Міністерства юстиції України в органах державної реєстрації актів цивільного стану.

Сподіваємося, що, завдяки сприянню служби зайнятості, органи юстиції будуть поповнені молодими, енергійними юристами, спрямованими на ефективне виконання функцій держави. 

7 1 2 3 4 5 6