«Я маю право жити без насильства»

Середа, 13 Гру 2017, 16:15

 

Будь-яке насильство є порушенням прав індивідуума, яке вимагає належної реакції із сторони суспільства та держави. Насильство між дітьми - проблема є особливо небезпечна.

Сьогодні фахівці Головного територіального управління юстиції у Херсонській області разом із представниками Херсонського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  провели круглий стіл з теми  «Я маю право жити без насильства» для учнів Херсонського вищого професійного комерційного училища.

Правники ознайомили присутніх з актуальністю проблеми насильства у навчальному середовищі, розповіли, що робити, якщо дитина стала свідком або дізнались про насильство між дітьми в школі, та надали рекомендації щодо того,  куди звертатись за захистом свої прав.

«Однією з головних причин насильства між дітьми є недостатня правова обізнаність підростаючого покоління. Підвищення рівня правової свідомості, виховання вмінь та навичок захищати свої права – є одним із основних завданнь правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!»», - зазначила головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області. 

На прикладах з життя фахівці ознайомили учнів з кримінальною відповідальністю та показали, до яких наслідків можуть призвести звичайні пустощі. Після чого, аби закріпити знання, у ігровій формі розігрували з учнями різні ситуації та оцінювали характер правопорушення і міру покарання, яка може бути присуджена за дане правопорушення.

#МінЮст

#MinJust4U

#ЯМАЮПРАВО!

#ЯМП!

     

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації