Головна » Новини > » Херсонські вчителі долучились до кампанії «СтопБулінг»

Херсонські вчителі долучились до кампанії «СтопБулінг»

Середа, 06 Лют 2019, 16:33

Фахівці Херсонської юстиції взяли участь у семінарі з педагогічним колективом гімназії ім. Т.Г. Шевченко Херсонської обласної ради на тему «Булінг у дитячому середовищі. Зміни у законодавстві».
Мета семінару – надання роз’яснень щодо нових норм закону, за якими педагогічний колектив навчальних закладів, який не реагує на випадки булінгу серед дітей, несе адміністративну відповідальність. 
Про набір на професійний тренінг для педагогів розповіла лідер ГО «Успішна жінка» Анжела Литвиненко, яка виявила бажання допомогти вчителям навчитися реагувати більш професійно на стресові ситуації у роботі. Про нововведення законодавчих органів щодо явища булінгу та домашнього насильства розповіли спеціалісти Херсонської юстиції та представники патрульної поліції. Були розкриті питання відповідальності, згідно з віком, а також роз’яснення, що таке булінг та як його класифікувати. Правники управління юстиції розповіли про перший в Україні штаб протидії булінгу, його основні функції та про роботу «гарячої лінії» протидії цькуванню.
Також лідерка ГО «Успішна жінка» розповіла про те, що незабаром на Херсонщині буде відкрито центр допомоги жінкам, які потерпають від домашнього насильства куди можна буде звернутися за медичною та психологічною за допомогою, а також знайти притулок собі та дітям.
Херсонська область активно працює над розвитком соціальних та державних програм, які зможуть забезпечити належний захист від фізичного та психологічного насильства усім, хто його потребує.