Херсонська юстиція разом з патрульними розповіла дітям про права людини

Четвер, 10 Тра 2018, 10:21

 

Розбудова демократичної, соціальної, правової держави, передбаченої Конституцією України, потребує дедалі повнішої реалізації правового статусу кожної людини, насамперед її конституційних прав і свобод. Але цього не можна досягти без знання суб’єктами правовідносин їхніх прав та обов’язків, яке має гарантувати держава.

Саме тому на днях спеціалісти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області спільно з інспекторами Патрульної поліції у Херсонській області у рамках реалізації всеукраїнського проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провели заняття зі слухачами Малої поліцейської академії яка створена на базі школи-інтернату ім. Т.Г. Шевченка.

Захід розпочався з короткої розповіді учням про виникнення прав дитини, в яких основних нормативно-правових актах закріплені такі права та механізми їх реалізації. Після чого у ігровій формі діти перевірили свої знання та могли задати конкретні питання з життевих ситуацій лекторам.

По закінченю заходу спеціалісти Херсонської юстиції розповіли про основні сервіси Мін’юсту та портал «ЯМП!» де можна дізнатися як правильно поводитись та  що робити, якщо за навчання чи складення іспиту вимагають хабара, як не допустити порушення своїх прав та багато іншої корисної інформації.

   

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації