Всеукраїнський просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» стартував на Херсонщині

п’ятниця, 01 Вер 2017, 14:01

 

01 вересня на Херсонщині стартував масштабний проект Міністерства юстиції України, покликаний сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту.

Так, фахівці Головного територіального управління юстиції в Херсонській області сьогодні інформували жителів міста Херсон про мету вказаного проекту для того, щоб громадяни активно користувались послугами, що надаються органами юстиції Херсонської області. Громадяни повинні не тільки досконало знати свої права, а також розуміти як саме їх можна реалізувати та правильно захисти у разі порушення.

Стратегічним завданням довгострокової національної програми  «Я МАЮ ПРАВО!» є підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права.

Основна мета  зробити українців більш сильними та захищеними, озброївши їх знаннями про їхні права, і у такий спосіб започаткувати нову суспільну культу взаємин громадян і держави, сформованих на партнерстві, повазі і довірі.

Цього року у рамках проекту планується інформування та надання прикладних рекомендацій населенню щодо захист)- прав громадян за трьома напрямками:

  • Права громадян у сфері правосуддя
  • Захист права власності
  • Формування вмінь протистояння побутовій корупції, зокрема -у вищих навчальних закладах.

На старті проекту запрошуємо залучитися усіх, хто прагне розбудови правової держави, у якій кожна людина знає свої права, користується ними  і володіє інформацією про те, що потрібно робити, коли її права порушують.

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації

Відео