Візит заступника Міністра юстиції України Олени Сукманової завершився зустрічу в Регіональному центрі БВПД

Середа, 30 Сер 2017, 16:39

В рамках відвідання Регіонального центру БВПД спільно з заступником Міністра юстиції України Оленою Сукмановою, начальником Головного територіального управління юстиції Костянтином Хутковським та директором Регіонального центру БВПД Мариною Єлисєєвою було проведено прийом громадян. А саме, до керівництва звернулись жителі Херсонщини, яким було надано допомогу працівниками Регіонального центру БВПД. Вони подякували за швидке реагування на їх проблему: надання безоплатної правової допомоги. Також, учасникам заходу та представникам ЗМІ було доведено інформацію щодо основних реформ Мін’юсту, зокрема загальнонаціонального правоосвітнього проекту «Я МАЮ ПРАВО», створення антирейдерського штабу та мобільних точок надання безоплатної правової допомоги.

Олена Сукманова зазначила, що на Херсонщині трапляються лише поодинокі випадки спроб рейдерських захоплень і вони не носять системного характеру, а Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області активно моніторить ситуацію і попереджає незаконні дії рейдерів.

Костянтин Хутковський прозвітував, що в нашій області працює антирейдерський штаб в аграрному секторі. Ми ставимо перед собою такі завдання: вирішення існуючих конфліктів та надання оперативної допомоги громадянам.

Завершився захід проведенням прес-конференції, під час якої заступник Міністра юстиції України Олена Сукманова надала вичерпні відповіді на запитання присутніх регіональних ЗМІ.

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації