Виїзд мобільно консультативного пункту до Олешківського району

П’ятниця, 01 Вер 2017, 14:12

31 серпня 2017 року мобільний консультативний пункт за участі начальника головного територіального управління юстиції Хутковського Костянтина консультував жителів Олешківського району, а саме: смт. Нова Маячка стосовно питань антирейдерського законодавства, способів та механізмів захисту земель і врожаю від незаконних посягань.
Мешканці мали можливість отримати відповіді на питання, що їх турбують. Жителів особливо цікавлять питання оренди земель, виділення земельних ділянок, що мають статус невитребуваних паїв, отримання документів про державну реєстрацію актів цивільного стану.
Основною метою діяльності мобільних консультативних пунктів є оперативність реагувань на протиправні посягання щодо власності, забезпечення доступу громадян навіть найменших та найвіддаленіших сіл та селищ, підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громадян захищати свої права. На разі у розпал збирання посівів на полях, першочерговим завданням є забезпечення безоплатною правовою допомогою власників земель чи земельних паїв сільськогосподарського призначення, плодово-садових насаджень чи врожаю, розташованих на таких земельних ділянках, попередження і своєчасне реагування на спроби незаконного заволодіння переліченим майном.
Жителі віддалених районів можуть отримати за місцем проживання правову консультацію. В разі потреби, – скористатися послугами адвокатів, що співпрацюють з місцевими центрами, з метою захисту від обвинувачення, здійснення представництва інтересів та складення документів процесуального характеру.
#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО
#МінЮст
#MinJust4U
#БПД
#ЯМП!
#КОМАНДА
#ПРАВОВА_ДОПОМОГА

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації