Головна » Інформація про проведену роботу » Відбулось засідання регіонального відділення Секретаріату Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області

Відбулось засідання регіонального відділення Секретаріату Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області

Четвер, 26 Кві 2018, 08:54

26.04.2018 року у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Херсонській області відбулось засідання регіонального відділення Секретаріату Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області, на якому обговорювались  питання, пов’язані з основними напрямками діяльності відділення.

Учасниками регіонального відділення обговорено програму діяльності регіонального відділення, заплановані заходи, у тому числі стосовно ефективного забезпечення з урахуванням міжнародних стандартів прав осіб, що утримуються у місцях несвободи.

Також, під час засідання представник  Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Олег Предместніков  розповів про поточні пілотні проекти Мін’юсту, такі як, проект «Я МАЮ ПРАВО!», в рамках якого будуть здійснюватися правороз’яснювальні заходи та консультування за місцем проживання та створення мобільних та дистанційних точок  доступу до правової допомоги.

Представником Уповноваженого роз’яснено суть загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік та міжнародних партнерів. Мета даного проекту полягає у підвищенні юридичної грамотності українців, та формування правової культури в суспільстві. Проект передбачає не лише інформування громадян про їхні права, але навчання громадян реалізовувати, захищати та відстоювати свої права.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Представником Уповноваженого також акцентовано увагу на тому, що КМУ на виконання Указу Президента України «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право».

         План реалізації заходів:

  • Проведення інформаційної кампанії в масштабах всієї України, це розміщення інформації про проект на вебсайтах усіх ЦОВВ, ОДА, на Урядовому порталі;
  • Розміщення зовнішньої соціальної реклами, публікації у ЗМІ, соцмережах;
  • Розробка інформаційних друкованих та електронних матеріалів.