Відбулась планова перевірка з питань правової роботи та обліку актів законодавства у м. Гола Пристань

середа, 16 Сер 2017, 16:23

Відповідно до плану роботи Головного територіального управління юстиції у Херсонській області на 2017 рік,  15 серпня 2017 року відбулась планова перевірка з питань правової роботи та обліку актів законодавства у Голопристанській районній державній адміністрації та Приморському управлінні водного господарства.

Предметом перевірки був стан правової роботи, систематизації законодавства, а також додержання вимог Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.11.2008 №1040.

В обов’язковому порядку перевірялися положення про юридичну службу, посадові інструкції, наявність нормативної бази актів законодавства та інше відповідно до Порядку проведення органами юстиції перевірок стану правової роботи та систематизації законодавства затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 18.01.2012 №91/5.

Разом з тим було проведено стажування відповідальних осіб яке включало теоретичні тестові завдання та перевірку практичних навичок щодо порядку ведення претензійно–позовної та договірної роботи.

Наразі готуються довідки про результати проведення перевірки та інформація про результати одноденного стажування.

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації