Відбулась перевірка зі стану правової роботи та обліку актів законодавства у смт. Новотроїцьке  

П’ятниця, 13 Жов 2017, 10:45

13 жовтня 2017 року спеціалістами відділу систематизації законодавства правової роботи та правової освіти, управління реєстрації нормативно-правових актів правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області – Весіловською А.С. та Бельдюгіною О.О. проведено планову перевірку зі стану правової роботи та систематизації законодавства у Новотроїцькій РДА  Новотроїцькій ДНК, Новотроїцькому відділі ДВС та Новотроїцькому відділі ДРАЦС.

Перевірка здійснювалась відповідно до Плану Головного територіального управління юстиції у Херсонській області на 2017 рік та згідно вимогам Порядку проведення органами юстиції перевірок стану правової роботи та систематизації законодавства, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 18.01.2012 №91/5.

Разом з наданням методичних та практичних рекомендацій співробітники були ознайомленні з Загальнонаціональним правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!», мета якого підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві.

Наразі готуються довідки за результатами перевірки.

   

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації