Відбулась перевірка зі стану правової роботи та обліку актів законодавства у Департаменті агропромислового розвитку ХОДА та Управлінні державної казначейської служби України у м. Херсоні Херсонської області

Понеділок, 30 Жов 2017, 12:09

27 жовтня 2017 року спеціалістами відділу систематизації законодавства правової роботи та правової освіти, управління реєстрації нормативно-правових актів правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області – Весіловською А.С. та Бельдюгіною О.О. проведено планову перевірку зі стану правової роботи та систематизації законодавства у Департаменті агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації  та Управлінні державної казначейської служби України у м. Херсоні Херсонської області.

Перевірка здійснювалась відповідно до Плану Головного територіального управління юстиції у Херсонській області на 2017 рік та згідно вимогам Порядку проведення органами юстиції перевірок стану правової роботи та систематизації законодавства, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 18.01.2012 №91/5.

Предметом перевірки був стан правової роботи, систематизації законодавства, а також додержання вимог Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.11.2008 №1040.

Разом з тим було проведено стажування відповідальних осіб  та проведено семінарське заняття для працівників.

Наразі готуються довідки за результатами перевірки.

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації

Новини