Головна » Інформація про проведену роботу » Відбулась перевірка з питань систематизації законодавства в підвідомчих установах юстиції Каланчацького району

Відбулась перевірка з питань систематизації законодавства в підвідомчих установах юстиції Каланчацького району

Понеділок, 21 Тра 2018, 09:18

 

На виконання Плану роботи Головного територіального управління юстиції у Херсонській області на 2018 рік, 18 травня поточного року відбулась перевірка з питань систематизації законодавства у підвідомчих установах юстиції у смт Каланчак.

Завдання систематизації зумовлено необхідністю забезпечити кожній людині право знати свої права та обов’язки. В Україні така норма закріплена в ч. 1 ст. 57 Конституції України. Систематизація є ефективним засобом реалізації цього права шляхом забезпечення вільного та оперативного доступу громадян до всього масиву національного законодавства.

Після проведення перевірки спеціаліст Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Весіловська Анастасія провела семінар з працівниками органів щодо реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!», його основних напрямків, таких як: стягнення заборгованості по заробітній платі, сплати аліментів, захист прав підприємців і аграріїв та інших. А також ознайомила присутніх щодо законодавчої ініціативи Мін’юсту –  новації проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання» (№8296 від 19.04.2018).

За результатами перевірки готуються довідки.

IMG_5615

IMG_5606 IMG_5620 IMG_5631 IMG_5633