Відбулась контрольна перевірка зі стану правової роботи та систематизації законодавства у Білозерській районній державній адміністрації  

п’ятниця, 16 Чер 2017, 09:13

 

15 червня 2017 року, відповідно до Плану роботи Головного територіального управління юстиції у Херсонській області на 2017 рік та на виконання пункту 4 підпункту 4.4. наказу Міністерства юстиції України від 23 червня 2001 року №1707/5 «Про затвердження положень про територіальні органи Міністерства юстиції України», Порядку проведення органами юстиції перевірок стану правової роботи та систематизації законодавства, затвердженого наказом Міністерства юстиції України  від 18.01.2012р. № 91/5, головним та провідним спеціалістами відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області, Анастасією Весіловською та Олександрою Бельдюгіною було проведено контрольну перевірку стану правової роботи та систематизації законодавства.

Під час перевірки було надано методичну та практичну допомогу відповідальній особі з вказаного напряму діяльності. Також, проведено стажування юрисконсульта відповідно до індивідуального плану затвердженого Головним територіальним управлінням юстиції у Херсонській області з питань правової роботи та обліку актів законодавства.

Наразі готується довідка про результати контрольної перевірки та інформація про результати стажування.

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації