У Херсонській гімназії у правові ігри грали та про “ЯМП!” розповідали

Понеділок, 11 Гру 2017, 16:10

З метою поглиблення знань молоді про соціальні та правові норми, галузі права, правовідносини, правопорядок та юридичну відповідальність, виховання поваги до законодавства України, правової свідомості 11 грудня 2017 року у Херсонській гімназії №3 ім В.Ф. Заботіна проведено правовий брейн-ринг серед учнів старших класів, у якому у якості членів журі прийняли участь спеціалісти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

«Право та закони супроводжують людину все її життя. Аби кожен вмів уміло і правильно користуватись своїми правами і добре виконувати свої обов'язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, Міністерством юстиції запущено проект «Я МАЮ ПРАВО!»», - наголосила головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Анастасія Весіловська. Під час заходу вона ознайомила присутніх у залі учнів та педагогів з основними напрямками вказаного проекту, та зазначила, що його метою є підвищення юридичної грамотності українців та формування нової правової культури в суспільстві.

У грі взяли участь 3 команди старшокласників. Учасники показали відмінні  знання з теорії держави та права, основних обов’язків, прав та свобод громадян. Переможці були нагороджені почесними грамотами.

#МінЮст  #MinJust4U #ЯМАЮПРАВО! #ЯМП!

  

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації