Головна » PhotoGallery » Відбувся семінар-тренінг для працівників відділів ДРАЦС Херсонської та Миколаївської юстиції

Відбувся семінар-тренінг для працівників відділів ДРАЦС Херсонської та Миколаївської юстиції

Понеділок, 06 Сер 2018, 15:54

6 серпня 2018 року під головуванням начальника Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірини Дубиківської було проведено семінар-тренінг з метою ознайомлення з роботою офісу «Open Space». Участь у семінарі також взяло керівництво Херсонської та Миколаївської юстиції та працівники відділів ДРАЦС зазначених областей.
– Ми розпочинаємо цикл семінарів для працівників ДРАЦС по всій країні. На подібних заходах ми будемо ділитись добрими напрацюваннями та шукати шляхи вдосконалення роботи. Бо зараз ми робимо все задля того, аби від надання послуг перейти до надання сервісів задля зручності наших громадян. – зазначила Ірина Дубиківська.
Робота офісу «Open Space» здійснюється за принципом «єдиного вікна» та «відкритого простору» та є європейським стандартом у сфері обслуговування громадян.
– Подібного семінару, у якому б брали участь представники управлінь юстиції Херсонської та Миколаївської областей, не було ніколи. Мені дуже приємно, що ми розпочали подібне співробітництво. Сподіваюсь і на подальшу співпрацю між нашими управліннями. – зазначив керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.

Так, в «Open Space» надаються послуги з державної реєстрації народження, подачі заяв про державну реєстрацію шлюбу, розірвання шлюбу, зміну імені, видачі повторних документів (свідоцтв про народження, про шлюб, про розірвання шлюбу, про зміну імені, витягів з Державного реєстру актів цивільного тану громадян про народження, про шлюб, про розірвання шлюбу, про зміну імені). Максимально громадянам доводиться провести в комфортному «OpenSpace» не більше 40 хвилин.

Під час семінару представники головних територіальних управлінь юстиції з Херсонської та Миколаївської областей обговорили план-концепцію створення типового «Open Space» задля того, щоб такі центри уже дуже скоро запрацювали у всіх регіонах країни на базі діючих відділів ДРАЦС. 

DSC_0879 DSC_0885 DSC_0896 DSC_0916

DSC_0910

DSC_0912 DSC_0919

DSC_0874