Оновлюється склад Регіонального відділення Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Понеділок, 17 Сер 2015, 13:21

Відповідно до п. 6 Положення про представника Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини і регіональне відділення Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 09 лютого 2007 року № 44/5 (далі - Положення), при Головному управлінні  юстиції  Міністерства  юстиції  України  в  Автономній Республіці Крим, головних управліннях юстиції в областях, мм. Києві та Севастополі створюється Регіональне відділення Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини.

Згідно з п. 7 Положення, до складу регіонального відділення на безоплатній основі  можуть  включатись  представники  державних органів, зокрема, державної виконавчої служби, обласних державних адміністрацій, судових органів, територіальних органів прокуратури, МВС, Департаменту з питань виконання покарань, а також представники громадських організацій (за погодженням з їх керівниками).

У зв'язку з оновленням складу регіонального відділення Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області, пропонуємо громадським організаціям направляти листи з претендентами у кандидати щодо членства у регіональному відділення Секретаріату, на адресу Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації