Створена Міжвідомча робоча група з вирішення проблемних питань, пов’язаних із виникненням заборгованості держави за рішеннями судів

п’ятниця, 18 Сер 2017, 09:44

Кабінет Міністрів України 9 серпня 2017 року затвердив Постанову «Про утворення міжвідомчої робочої групи з вирішення проблемних питань, пов’язаних із виникненням заборгованості держави за рішеннями судів» № 591.

До складу міжвідомчої робочої група з вирішення проблемних питань, пов’язаних із виникненням заборгованості держави за рішеннями судів (далі-робоча група) входять голова, заступник голови, секретар та інші члени робочої групи зазначені у додатку до Постанови (Склад  міжвідомчої робочої групи з вирішення проблемних питань, пов’язаних із виникненням заборгованості держави за рішеннями судів від 9 серпня 2017 р. № 591).

Основними завданнями робочої групи є сприяння забезпеченню координації дій центральних органів виконавчої влади з вирішення проблемних питань, пов’язаних із виникненням заборгованості держави за рішеннями судів та виконавчими документами перед фізичними та юридичними особами (далі - заборгованість держави). Розроблення плану заходів з виявлення та усунення причин виникнення заборгованості держави, а також запобігання її виникненню.

Робоча група під час виконання покладених на неї завдань взаємодіє з державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, міжнародними організаціями.

У випадках, передбачених законом, робоча група може приймати рішення, обов’язкові для виконання органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, іншими державними органами, підприємствами, установами та організаціями, громадянами.

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації

Відео