Головна » Новини > » Студентів ХЕПІ запросили стати командою Херсонської юстиції

Студентів ХЕПІ запросили стати командою Херсонської юстиції

Понеділок, 23 Кві 2018, 14:23

IMG_3332

IMG_3308 IMG_3296 IMG_3320 

IMG_3284

Сьогодні спеціалісти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області на чолі з першим заступником начальника Олегом Предместніковим завітали до студентів Херсонського економіко-правового інституту.

Заступник керівника Херсонської юстиції Олег Гарійович розповів студентам про специфіку діяльності територіального управління юстиції, основні функції, завдання та структуру органів юстиції.

Після чого заступник начальника відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Олександр Білий обговорив із майбутніми юристами особливості роботи та повноваження державних виконавців і структуру органів виканавчої служби. В свою чергу в.о. заступника начальника Управління – начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Олена Марчук ознайомила присутніх з основними напрямками роботи зазначеного управління та проектом Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!».

По завершенню заходу в.о. начальника відділу персоналу Тетяна  Гладкова запросила студентів-правників на стажування та державну службу органів і установ юстиції, та зазначила, що Херсонська юстиція тримає двері відкритими для нових перспективних працівників та планує і надалі співпрацювати з вищими навчальними закладами у сфері залучення до органів юстиції молодих спеціалістів.