СТАЖУВАННЯ МОЛОДІ

п’ятниця, 16 Чер 2017, 13:24

Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області запрошує громадян з числа молоді пройти стажування в структурних підрозділах, з метою ознайомлення з функціонуванням державної служби в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області.

Молодь – це громадяни України віком до 25 років, які є студентами третього і вище курсів вищих навчальних закладів за спеціальностями галузі знань «Право» або отримали вищу освіту у галузі знань «Право» та не перебувають на посадах державної служби.

Стажування молоді проводиться у вільний від навчання (роботи) час в межах робочого часу працівників структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

Звертаємо увагу, що особи, які виявили бажання проходити стажування в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області можуть заповнити анкету та надіслати її в електронному вигляді на електронну адресу  відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Херсонській області lastivka2301@ukr.net або заповнити в електронному вигляді  за посиланням: https://online.minjust.gov.ua/sotsialnyj-lift/ розділ СТАЖУВАННЯ.

За додатковою інформацією щодо порядку проходження стажування можете звертатись до відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Херсонській області за адресою: м. Херсон, вул. Потьомкінська, 42/14 та за телефоном (0552) 49-20-38.

Наказ Головного територіального управління юстиції в Херсонській області від 08.06.2017 №592/9 «Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області» (ст.1)

Наказ Головного територіального управління юстиції в Херсонській області від 08.06.2017 №592/9 «Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області» (ст.2)

Порядок стажування громадян з числа молоді в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області (ст.1)

Порядок стажування громадян з числа молоді в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області (ст.2)

Порядок стажування громадян з числа молоді в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області (ст.3)

Індивідуальний план стажування

Анкета стажування молоді

 

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації

Відео