“Шлюб за добу” тепер у місті Генічеськ!

П’ятниця, 12 Січ 2018, 09:40

 

Міністерство юстиції постійно працює у напрямку наближення якості надання послуг в Україні до європейських стандартів.  Ще жовтня 2016 року у м.Херсоні діє пілотний проект «Шлюб за добу».  Новація надає можливість закоханим зареєструвати свої стосунки всього за одну добу та  без зайвих зволікань.Відтепер кожен може самостійно, без очікувань і черг обирати місце і час свого весілля.

За 2017 рік більше 600 громадян скористались послугою. У зв’язку з великою популярністю проекту у м.Херсон, дію сервісу «Шлюб за добу» розширено тепер і на місто Генічеськ.

Бажаючі зареєструвати шлюб за 24 години у Генічеську, звертайтесь до комунального підприємства «Міська кіномережа» за адресою м. Генічеськ, вул. Центральна,3, кінотеатр «УКРАЇНА», тел.: +38 (096) 723-72-44.

Для реєстрації шлюбу потрібно:

1.Здійснити оплату державного мита і платних послуг за отриманими реквізитами.

  1. Пред`явити квитанції про оплату організатору державної реєстрації.
  2. Зявитись в призначене місце, у визначений час з оригіналами пакету необхідних документів для реєстрації шлюбу і квитанціями про оплату державного мита і платних послуг.

 

Необхідний павкет документів включає в себе:       

  1. Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства. У разі якщо Замовником є іноземець, особа без громадянства,додаєтьбся документ, що підтверджує законність його (її) перебування на територоії України.
  2. У разі, якщо Замовники або один з них раніше перебували у шлюбі, - документи, що ідтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідотство про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідотство про смерть одного з подружжя, тощо).
  3. Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами українською мовою, засвідченими в установленому порядку.

 

У випадку виникнення питань щодо подачі документів, звертайтесь за адресою:

Гєнічеський районний відділ державної реєстраці їактів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Херсонській області за адресою:

м. Генічеськ, вул. Центральна 1А, тел.: (05534) 32341

 

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації