Що значить “бути співробітником юстиції” – дізнались учні НВК “Школа гуманітарної праці”

Середа, 06 Гру 2017, 15:01

6 грудня 2017 року в НВК “Школа гуманітарної праці” в рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО!” фахівці Головного територіального управління юстиції у Херсонській області  провели інформаційну годину для учнів 10го класу.

Спеціалісти відділу правової роботи, правової освіти та систематизації законодавства Анастасія Весіловська та Олександра Бельдюгіна розповіли учням про систему органів юстиції, повноваження структурних підрозділів, вимоги до кандидатів на посади та специфіку роботи  державного службовця аби зацікавити підростаюче покоління в майбутньому здобувати юридичну освіту  та працювати у структурі юстиції. 

Після чого працівники територіального органу юстиції ознайомили присутніх з проектом Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!», завдяки чому юні правознавці дізналися, як не допустити порушення своїх прав, як правильно поводитися, коли їх порушують, до кого звертатися за допомогою.

Також вихованці “Школи гуманітарної праці” переглянули віде-сюжет про роботу відділів Головного територіального управління юстиції у Херсонській області та отримали методичні матеріали щодо захисту своїх прав.

#МінЮст

#MinJust4U

 

#ЯМАЮПРАВО!

#ЯМП!

 

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації

Відео