Головна » Правова освіта населення » Iнформація про проведену роботу » Семінар "Я МАЮ ПРАВО!" для Управління статистики

Семінар “Я МАЮ ПРАВО!” для Управління статистики

П’ятниця, 16 Лют 2018, 16:40

16 лютого 2018 року спеціалістами відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області було проведено перевірку зі стану правової роботи та систематизації законодавства у Головному управлінні статистики у Херсонській області.

З метою підвищення правової свідомості серед населення для  працівників Управління було проведено семінар та надано практичні рекомендації щодо захисту прав з найбільш актуальних тем у рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Під час проведення правоосвітніх заходів юстиція доводить, що захищати свої права – реально і легко, і не складно, як люди звикли думати. Якщо громадяни знають правильний алгоритм дій, який допоможе їм захистити свої права, то вони будуть спонукати інших до таких дій, внаслідок чого буде формуватись усталена поведінка як одна з запорук формування сучасної правової держави.

Розвиток правової свідомості населення, довіра до закону, задоволення потреб громадян  в одержані правових знань реалізується шляхом посилення спільної роботи органів державної влади та місцевого самоврядування.

 

#МінЮст #MinJust4U #ЯМАЮПРАВО! #ЯМП!

1 2 4