Проходження практики студентами – перший крок до успішного працевлаштування

Вівторок, 13 Лют 2018, 13:43

 

Практика студентів – невід’ємна складова процесу підготовки спеціалістів у вищих навчальних закладах. Її мета – оволодіти сучасними методами, формами організації та знаряддями праці в майбутній професії; сформувати в студентів на базі здобутих у вищому навчальному закладі знань професійні уміння й навички задля прийняття самостійних рішень під час конкретної роботи в реальних ринкових і виробничих умовах, виховати потребу систематично поновлювати свої знання і творчо їх застосовувати в практичній діяльності.

Студенти   ІІ та ІІІ курсів Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішнього справ та Харківського юридичного університету імені Ярослава Мудрого, які проходять навчальну та виробничу практику у Корабельному районному відділі державної виконавчої служби міста Херсон Головного територіальному управлінні юстиції у Херсонській області 09 лютого 2018 року взяли участь у семінарі, який організовано та проведено заступником начальника відділу персоналу Тетяною Гладковою та керівником практики Сергієм Третьяковим, начальником Корабельного районного відділу державної виконавчої служби міста Херсон.

Під час заходу молоді люди приймали активну участь у обговорені таких питань як проходження практики, обрання майбутньої професії, окрім того було  роз’яснено молоді щодо процедури працевлаштування на державну службу та стажування громадян з числа молоді.

В рамках практики студенти були присутні при проведені виконавчих дій, арешту майна, судових засідань, прийому громадян. Бачили як працює автоматизована система виконавчого провадження та електронна система торгів арештованого майна СЕТАМ.

Варто відзначити, що під час анкетування практикантів виявлено, що більшість студентів задоволені проходженням практики у відділах державної виконавчої служби, більшість з яких, а саме 70%, хотіли б працювати в органах юстиції.

 

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації