Головна » Новини > » Проведено засідання регіонального відділення Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Проведено засідання регіонального відділення Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

Понеділок, 07 Сер 2017, 18:08

07 серпня 2017 року у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Херсонській області під головуванням Олега Предместнікова –  першого заступника – представника Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини у Херсонській області відбулось засідання регіонального відділення Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини.

В засідання взяли участь начальники відділів та управлінь ГУ НП у Херсонській області, судді, заступник директора Департаменту соціального захисту населення Херсонської обласної державної адміністрації, представники МОН України, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області та інші представники органів державної влади.

Під час заходу були розглянуті наступні питання:

  • Основні завдання регіонального відділення Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини. Оптимізація роботи, перспективи співпраці.
  • Щодо опрацювання доручень представника Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини у Херсонській області стосовно вивчення фактів, збирання доказів та надсилання копій матеріалів у справах, що перебувають у провадженні Європейського суду з прав людини, а також іншу інформацію, необхідну для забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини за літній період 2017 року.
  • Обговорення звернення гр-н Шевчука Л.М. та Шевчука С.Л. щодо можливості звернення до Європейського суду з прав людини у зв’язку з порушенням ст. 6 Конвенції « Про захист прав людини і основоположних свобод» , а також шляхи притягнення до дисциплінарної відповідальності винних осіб.
  • Кооперація зусиль органів державної влади та залучення до співробітництва інститутів громадянського суспільства

По всіх питаннях, що розглянуті Секретаріатом прийняті відповідні рішення.

Головуючим засідання  прийнято рішення залучити до складу регіонального Секретаріату громадські організації, внесено зміни щодо концепції та проведення засідання Секретаріату для покращення ефективної діяльності та продуктивності співробітництва.

IMG_9696 IMG_9707