Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

п’ятниця, 01 Вер 2017, 14:48

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

За будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці. Саме тому влада сьогодні докладає максимум для послідовного впровадження державної соціальної політики з підвищення стандартів життя, направлених, насамперед, на захист прав дітей.

31 серпня  поточного року було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини, в роботі якої прийняла участь  Тетяна Бурдюг  - головний  спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи  та правової освіти Головного територіального управління юстиції   у Херсонській області. Під час засідання було розглянуто низку заяв, звернень, пов’язаних із захистом прав та інтересів дітей, зокрема: встановлення опіки та призначення опікуна над майном дитини, позбавленої батьківського піклування; стану виконання батьківських обов’язків стосовно дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах; надання дозволу на укладення    та підписання угод, що потребують нотаріального посвідчення; про участь у вихованні малолітнього батьком, який проживає окремо від дитини.

З кожного питання рішення прийняті в інтересах дітей та знаходяться на контролі. При винесенні рішення було наголошено, що батьки зобов’язані створити належні умови для проживання та виховання дитини, її фізичного, духовного, культурного та соціального розвитку. Кожна дитина має рости в гідних умовах, в любові, відчувати увагу та турботу про себе.

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації

Відео