Головна » Правова освіта населення » Iнформація про проведену роботу » Проведено внутрішнє навчання працівників управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти

Проведено внутрішнє навчання працівників управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти

Понеділок, 21 Тра 2018, 14:22

21 травня 2018 року проведено внутрішнє навчання працівників управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області стосовно вивчення положень Типової інструкції з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади, затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 рку №55.

Було доведено до відома, що втратила чинність Типова інструкція   з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим. Місцевих органах виконавчої влади, затверджена Постановою КМУ від 30.11.2011 №1242.

Проаналізувавши зміст Інструкції,  фахівці  звернули увагу на новелах та на найбільш важливих питаннях, які виникатимуть у процесі практичної реалізації норм.

IMG_3720 IMG_3724 IMG_3729