Головна » Новини > » Проведено семінарське заняття на тему: «Звернення суду України з дорученням за кордон».

Проведено семінарське заняття на тему: «Звернення суду України з дорученням за кордон».

Середа, 30 Жов 2019, 13:01

Під головуванням першого заступника начальника управління – представника Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції у Херсонській області О. Предместнікова, спеціалістами сектору судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Херсонській області проведено семінар на тему: «Звернення суду України з дорученням за кордон».

       В семінарському занятті взяли участь представники Господарського суду Херсонської області, Херсонського міського суду Херсонської області, районні та міськрайонні суди Херсонської області особисто та в режимі відеоконференції.

       Відкрито захід визначенням загального порядоку звернення суду України із судовим дорученням до судів або установ інших держав.

       Крім того, розкрито наступні питання: загальна процедура звернення з дорученням за кордон; зміст та форма судового доручення відповідно до Мінської конвенції про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних і кримінальних справах від 22 січня 1993 року; особливості виконання Конвенції про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних або комерційних справах 1965 року та Конвенції про отримання за кордоном доказів у цивільних або комерційних справах 1970 року.