Головна » Запобігання і протидія проявам корупції » Проведено семінар з новопризначеними

Проведено семінар з новопризначеними

П’ятниця, 30 Бер 2018, 16:22

30 березня  2018 року у Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області проведено семінар з новопризначеними державними службовцями органів юстиції  з питань запобігання і протидії корупції та правил етичної поведінки.

Завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції Тетяна Кузовова звернула увагу слухачів на актуальність проблеми корупційних правопорушень, превентивний характер антикорупційної системи в Україні, довела до відома присутніх інформацію про основні механізми запобігання корупції, зокрема – про виявлення корупційних ризиків в діяльності та методи їх усунення, а також дала поради новопризначеним державним службовцям – як уникати вчинків, відповідальність за які підпадає під дію Закону України «Про запобігання корупції».

Систему норм поведінки, порядок дій і правил, взаємні принципи у державно-службових відносинах, законодавчо-нормативне регулювання поведінки державних службовців висвітлила заступник начальника відділу персоналу Тетяна Гладкова у доповіді «Правила етичної поведінки».

Наприкінці семінару слухачі розв’язували тестові завдання на знання антикорупційного законодавства. За результатами тестування складено висновок про достатній рівень знань державних службовців у сфері запобігання корупції.

IMG_3037 IMG_3029

IMG_3031