Проведено семінар з новопризначеними працівниками з питань запобігання і протидії корупції та етики поведінки державного службовця  

п’ятниця, 14 Лип 2017, 14:20

 

14 липня  2017 року проведено семінарське заняття з новопризначеними працівниками органів юстиції  з питань запобігання і протидії корупції та етики поведінки державного службовця        

Зокрема, в.о. завідувача сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Вікторією Русіною було наголошено на актуальності  проблеми корупційних правопорушень, які вчиняються службовими особами в державних органах. «Шкода, яку заподіюють такими діяннями, полягає не лише у матеріальних втратах, а й у порушенні законних прав та інтересів людей, їх зневірі у діяльності державних органів», - зазначила Вікторія Анатоліївна.

Висвітлено основні вимоги антикорупційного законодавства, та наведено приклади його застосування на практиці, зосереджено увагу слухачів на видах відповідальності та наслідках за вчинення корупційних діянь.

Систему норм поведінки, порядок дій і правил, взаємні принципи у державно-службових відносинах, законодавчо нормативне регулювання поведінки державних службовців, висвітлила начальник відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Тетяна Кузовова у доповіді «Етика поведінки державних службовців».

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації