Проведено семінар з новопризначеними працівниками з питань запобігання і протидії корупції та етики поведінки державного службовця  

Четвер, 14 Гру 2017, 16:37

 

14 грудня  2017 року проведено семінарське заняття з новопризначеними працівниками органів юстиції  з питань запобігання і протидії корупції та етики поведінки державного службовця.       

Систему норм поведінки, порядок дій і правил, взаємні принципи у державно-службових відносинах, законодавчо нормативне регулювання поведінки державних службовців висвітлила начальник відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Тетяна Кузовова у доповіді «Етика поведінки державних службовців».

В.о. завідувача сектору з питань запобігання і виявлення корупції Вікторія Русіна звернула увагу присутніх на актуальність проблеми корупційних правопорушень.

Після чого новопризначеними державними службовцями складено тест на знання антикорупційного законодавства. За результатами якого зроблено висновок,  що спеціалісти мають достатній рівень знань у сфери запобігання корупції.

 

 

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації