Проведено семінар з новопризначеними працівниками з питань запобігання і протидії корупції, етики поведінки державного службовця  

П’ятниця, 13 Жов 2017, 13:44

 

13 жовтня  2017 року проведено семінарське заняття з новопризначеними працівниками органів юстиції  з питань запобігання і протидії корупції та етики поведінки державного службовця.  

В.о. завідувача сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Вікторією Русіною було наголошено на актуальності  проблеми корупційних правопорушень.

Новопризначеними державними службовцями складено тест на знання антикорупційного законодавства, за результатами якого можливо зробити висновок,  що вони мають достатній рівень знань у сфери запобігання корупції. 

Окрім того, начальник відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Тетяна Кузовова у своїй доповіді «Етика поведінки державних службовців» розповіла присутнім про систему норм поведінки, порядок дій і правил, взаємні принципи у державно-службових відносинах та законодавчо нормативне регулювання поведінки державних службовців.

 

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації