Головна » Нотаріат і фінансовий моніторинг » Новини » Проведено семінар з нотаріусами Херсонської області

Проведено семінар з нотаріусами Херсонської області

П’ятниця, 04 Жов 2019, 11:31

04 жовтня 2019 року у місті Скадовськ Головним територіальним управлінням юстиції у Херсонській області проведено виїзний плановий семінар для нотаріусів Херсонської області з окремих питань діяльності органів нотаріату.

Участь у семінарі взяли також представники Херсонської регіональної філії державного підприємства «Національні інформаційні системи» та Державного нотаріального архіву Херсонської області.

Метою заходу є вдосконалення професійної підготовки, оновлення, поглиблення та розвиток знань, професійних навичок нотаріусами Херсонської області.

Відповідно до програми проведення семінару було обговорено наступні теми: «Кібербезпека та «Електронні довірчі послуги», «Проблемні питання щодо роботи Єдиних та Державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України», «Проблемні питання у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців», «Формування справ для архівного зберігання, порядок заведення та розроблення номенклатури справ та інше, з урахуванням змін до Правил ведення нотаріального діловодства, внесених наказом Міністерства юстиції України від 15.08.2019 №2567/5», «Окремі питання здійснення фінансового моніторингу суб’єктами первинного фінансового моніторингу».

Крім того, під час заходу було обговорено й інші актуальні питання в роботі нотаріусів.

Зустріч була доволі насиченою та пройшла під знаком діалогу. На всі запитання, що цікавили присутніх нотаріусів, вони отримали повні та вичерпні відповіді.