Проведено семінар з головами профспілкових організацій

Четвер, 08 Лис 2018, 16:18

8 листопада 2018 року в приміщенні Херсонської обласної міжгалузевої ради професійних спілок (далі – облміжпрофрада) фахівцями управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Херсонській області вперше проведено семінар з питань державної реєстрації профспілок. У заході взяли участь понад 60 голів профспілкових організацій усіх рівнів, які діють на території Херсонської області. Захід відкрив голова Херсонської облміжпрофради Анатолій Добровольський, який привітав присутніх та висловив побажання щодо подальшої співпраці юстиції та профспілок області.

На семінарі були висвітлені питання щодо можливості подання документів для державної реєстрації через фронт-офіси. Також відбулася презентація, під час якої присутні мали змогу ознайомитися зі зразками документів, які необхідні для проведення державної реєстрації.

Крім того, до відома присутніх було доведено інформацію щодо державної реєстрації друкованих засобів масової інформації.

Наприкінці фахівці Головного територіального управління юстиції у Херсонській області обговорили з головами профспілкових організацій проблемні питання, які виникають у останніх під час подання ними документів для здійснення державної реєстрації.

Учасники семінару висловили побажання щодо обов’язкового проведення таких заходів і надалі.

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації