Проведено правопросвітницький захід з популяризації проекту «Я МАЮ ПРАВО»

вівторок, 05 Вер 2017, 16:11

 

З 01 вересня на Херсонщині стартував національний проект «Я МАЮ ПРАВО». Головна мета проекту - не тільки ознайомлювати наших громадян з їх правами, але й навчити їх рішуче діяти та захищати порушені права.

Працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області  05 вересня поточного року проведено правопросвітницький захід по популяризації проекту «Я МАЮ ПРАВО» для молодих спеціалістів на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій.

Фахівцями територіального органу юстиції серед присутніх було розповсюджено інформаційно-правові буклети відповідної тематики та наголошено, що проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» діє за принципом «Знаю! Дію! Захищаю!», а якщо хтось з присутніх, їх близькі чи знайомі потребуватимуть правової допомоги, їх завжди зможуть проконсультувати спеціалісти Єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером цілодобової безкоштовної телефонної лінії 0 800 213 103 або ж працівники Головного територіального управління юстиції у Херсонській області в межах роботи громадської приймальні чи виїзного мобільно-консультативного пункту.

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації

Відео