Проведено перевірку з обліку актів законодавства у підвідомчих органах м. Гола Пристань

четвер, 31 Сер 2017, 16:35

31.08.2017 року  відповідно до плану роботи Головного територіального управління юстиції у Херсонській області на 2017 рік,   відбулась планова перевірка з питань обліку та систематизації актів законодавства у Голопристанському міськрайонному відділі ДВС , Голопристанському міськрайонному відділі ДРАЦС  та Голопристанській  державній нотаріальній конторі Херсонської області. Перевірку здійснювала Весіловська Анастасія, головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

Разом з тим було проведено стажування відповідальних осіб за кодифікаційно-довідкову роботу. Стажування включало теоретичні тестові завдання та практичні навички щодо ведення систематичної картотеки актів законодавства України відповідно до Класіфікатора галузей законодавства України затвердженого Наказом МЮУ від 02.06.2004 № 43/5, підтримання актів законодавства у контрольному стані.

Загалом, аналізуючи роботу вище сказаних відділів, робота з питань систематизації законодавства здійснюється з дотриманням вимог Міністерства юстиції України та Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

Наразі готуються довідки про результати проведення перевірки.

Про управління

Структура управління

Напрями діяльності

Громадянам

Доступ до публічної інформації

Відео